2004 yılının aralık ayında Ece Tercüme, Danışmanlık ve Turizm Limited Şirketi olarak başladığımız yolculuğa yine ilk günkü heyecanımızla devam ediyoruz.

Aradan geçen senelerle birlikte büyüdük, kendimizi geliştirdik ve sektörde adımızdan daha fazla söz ettirmeye başladık. Bugün portföyümüzde bulunan birçok farklı sektörden çok önemli müşterilerimize her geçen gün yeni değerli müşterilerimiz ekleniyor. Vermiş olduğumuz hizmetin kalitesi, ekonomikliği ve hızı ile değerli müşterilerimizin beğenilerini ve övgülerini kazanmaya devam ediyoruz. Aile şirketi olmanın getirmiş olduğu duygularla, sloganımız her zaman için "Biz büyük bir aileyiz ve büyümeye devam ediyoruz" oldu. Siz değerli müşterilerimizi her zaman ailemizin bir üyesi olarak gördük.
 
Yapmış olduğumuz yatırımlarımızla, her geçen gün yeni alanlarda yeni hizmetlerimizle sizlerin yanında olduk ve bundan sonra da yükselen kalite değerimizle sizin güvenilir iş ortağınız olmaya devam edeceğiz. Kısacık bir cümleden, yüzlerce / binlerce sayfalık projelere kadar her çevirinizi aynı ciddiyetle ele aldık, aynı süreçleri uyguladık. Her zaman için sizin için en uygun olan çözümü aradık ve bunu size en iyi şekilde sağladık. Aynı bir ailenin üyeleri gibi, sizlerle her zaman uyum içerisinde olduk. Siz öğrendiniz, biz öğrendik. Siz kazandınız, biz de kazandık. Aynı anda sevinçlerinizi ve üzüntülerinizi paylaştık.

2012 yılı bizler için üzücü bir yıl oldu, şirketimizle özdeşleşen "Ece Tercüme" markasıyla ilgili üzücü bir yasal süreç yaşadık ve markamızı "Akılküpü Tercüme" olarak değiştirdik ve yolumuza devam ediyoruz. Yeni markamızla birlikte siz değerli müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmeti aynı şekilde, aynı hizmet kalitesi ve aynı anlayışla sürdüreceğiz. Bu değişim içerisinde sizlere yeni hizmetler ve yeni sürprizler sunacağız. Kısa bir süre içerisinde bunları sizlerle paylaşacağız.
 
Geleceğe güvenle bakmaya devam ediyoruz. Ve biliyoruz ki bu sadece bir başlangıç. Çalışanlarımız, hizmet sağlayıcılarımız ve siz değerli müşterilerimizle birlikte daha paylaşacağımız çok fazla şey olduğuna inanıyoruz.
 
Bugünlere gelmemizde katkısı bulunan, desteklerini bizden esirgemeyen siz değerli müşterilerimize, çalışanlarımıza, hizmet sağlayıcılarımıza, kısacası tüm ailemize teşekkür ederiz.
 
Saygılarımla,
 
Ufuk Özsoy
Ece Tercüme, Danışmanlık ve Turizm Ltd. Şti.
Kurucu Ortak - Genel Müdür