Nitelikli çeviri-tercüme hizmeti sağlamak amacıyla 03.07.2003 tarihinde kurulan KARTACA Tercüme Hizmetleri, 5. kuruluş yıldönümünü 04.07.2008 tarihinde şirket merkezinde düzenlenen bir kokteylle kutladı.

Çeviri ve dil teknolojileri profesyonellerinin davet edildiği, dostane ve sıcak bir havada geçen kokteyl, KARTACA’nın gelişim ve ilerleme planlarının yanı sıra, çeviri sektörüne yönelik projelerin konuşulduğu keyifli sohbetlere de vesile oldu.

Kokteyle katılanlar arasında Çeviri İşletmeleri Derneği ve Üniversal Dil Hizmetleri Yayıncılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Osman Kaya, Set-Systems ve Set-Soft Bilişim Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Sn. Rafet Saltık, Dragoman Dil Teknolojileri ve Danışmanlık Ltd. Şti. Operasyon Yöneticisi Sn. Ümit Özaydın, Ece Tercüme Danışmanlık ve Turizm Ltd. Şti. Genel Müdürü Sn. Ufuk Özsoy ve şirket ortakları Sn. Deniz Özsoy, Aslıhan Özsoy ve KARTACA personeli de yer aldı.

5 yıl önce, ‘Yeni Yollar Buluyoruz, Yeni Yollar Yapıyoruz’ sloganıyla yola çıkan KARTACA Tercüme Hizmetleri, sahip olduğu vizyon ve kurum kültürü sayesinde bulduğu ve yaptığı yeni yollarla hizmet anlayışında farklı bir çizgi sergilemeye devam ediyor.

http://www.kurumsalhaberler.com/kartaca/bultenler/kartaca-tercume-hizmetleri-5-yilini-kutladi